Online tlačiareň

Použitie tlače na fólii

Súčasné technológie tlače poskytujú celý rad možností vykonania zaujímavých produktov. Jednou z takýchto možností je tlač na fólii. Vďaka použitiu materiálov dobrej kvality sa takýto produkt môže použiť na olepenie miestností alebo objektov v interiéri, ako aj v exteriéri.

Možnosti, ktoré nám dáva tlač na fólii, sú nekonečné. Takéto produkty dokonale reprodukujú farby, sú mimoriadne trvanlivé a odolné voči poveternostným podmienkam. Ďalšou výhodou tohto typu výtlačkov je skutočnosť, že môžu byť vyrobené v akejkoľvek veľkosti a tvare. Všetko záleží od nášho projektu a nápadu.

Potlačené fólie sa najčastejšie používajú ako:

  • Reklama na olepenie automobilov – v tomto prípade sa používa liata fólia. Je mimoriadne flexibilná a odolná. Je ideálna na nerovné povrchy.
  •  Olepenie predajných výkladov – tento typ reklamy ocenia všetky firmy, ktoré majú sídlo alebo kamennú predajňu s výkladom alebo presklenými dverami. Môžeme na ne umiestniť logo firmy, reklamný slogan, kontaktné údaje či informácie o otváracích hodinách.
  • Podlahové samolepky – zaujímavá forma reklamy, ale môžeme ju použiť aj ako dekoráciu domu alebo ako formu informovania, napríklad o smere pohybovania sa v obchode alebo inom objekte. Sú vyrobené z monomérovej fólie, ktorá môže byť lesklá, matná alebo reflexná. Aby boli odolné, sú dodatočne pokryté špeciálnym podlahovým laminátom.
  • Dekorácie – dokonale sa budú prezentovať v kancelárii, obchode či v dome. Vďaka možnosti rýchleho odstraňovania ich môžeme kedykoľvek meniť podľa aktuálnych preferencií. Sú skvelým riešením na ozdobenie detskej izby.
  • Reflexné nálepky – používajú sa predovšetkým na cestách, v hoteloch, penziónoch, kinách a divadlách, ako aj na parkoviskách. Osvetlená nálepka odráža svetlo v tme, vďaka čomu je dokonale viditeľná.
  • OWV fólia – používa sa na priehľadných povrchoch, oknách automobilov alebo sklenených dverách. Dáva dvojitý efekt, vo vnútri pôsobí dojmom tónovaného skla, zatiaľ čo zvonku sú viditeľné grafické prvky. Môže byť tiež vyrobená z laminátom alebo bez neho.

Potlačená fólia poskytuje ešte viac možností, ako vyššie uvedené. Vystačí iba dobrý projekt a nápad, ktorý potom prevedie online tlačiareň JustPrint na hotový produkt. Fólia s potlačou sa dá použiť v reklame, ale je tiež ideálna pre súkromné ​​projekty súvisiace napríklad s dekoráciou domácnosti alebo automobilov. 

Samolepky

Získajte zákazníkov pomocou reklamných nálepiek

Reklama je neoddeliteľnou súčasťou propagácie všetkých výrobkov a služieb. Firmy si to dobre uvedomujú a existuje mnoho spôsobov na reklamu. Jednou z účinných metód propagácie menších firiem sú farebné reklamné samolepky.

Kde sa dajú použiť?

Vhodne pripravené reklamné samolepky, vyrobené z materiálov odolných voči pôsobeniu faktorov vonkajšieho prostredia, môžu byť použité v mnohých miestach. Jednou z možností je ich prilepenie na auto. Sú potom živou, farebnou a mobilnou reklamou, ktorá efektívne upúta chodcov na ulici. Takýmto spôsobom môže mať reklama úžasný dosah. Ak ide o služobné auto, ktorým sa jazdí po celej krajine, veľa ľudí mu bude venovať pozornosť. Napríklad automobil propagujúci určité služby, ktorý stojí na parkovisku sídliska, pritiahne zákazníka, ktorý žije na danom sídlisku a potrebuje konkrétnu službu. Musíte pamätať na to, že samolepka by mala obsahovať nielen pútavú ponuku, ale aj kontaktné údaje.

Veľké formáty reklamy

Vnútorné veľkoformátové reklamné samolepky budú ideálne pre výklady alebo na vchodové dvere. Pretože sú umiestnené vo vnútri, nie sú vystavené vandalizmu alebo poškodeniu vlhkosťou (napr. pri silnom daždi). Výhodou takýchto nálepiek je tiež skutočnosť, že sa v prípade potreby dajú ľahko odstrániť. Ide teda o skvelú formu dočasnej reklamy, napríklad za účelom oznámenia okoloidúcim práve prebiehajúcu zľavu. Farebná, zaujímavo navrhnutá samolepka správnej veľkosti presvedčí okoloidúcich k návšteve predajne. Po uplynutí zľavy ju môžete odstrániť alebo nahradiť novou. Túto formu reklamy môžu využívať obchody či služby ponúkané zákazníkom, ako napr. kaderníctva či kozmetiky.

Ak chcete osloviť potenciálnych zákazníkov, mali by ste si premyslieť reklamnú stratégiu. V prípade malých podnikov nie je potrebné vydávať veľa peňazí na ich propagáciu. Je dôležitejšie to robiť múdro – nie nevyhnutne za každú cenu.

Online tlačiareň, Papierové tašky

Ktorú reklamnú tašku si vybrať?

Keďže čítate tento text, pravdepodobne viete, aké dôležité sú reklamné tašky pri propagácii vášho podnikania a firmy. Ďalej uvádzame najdôležitejšie typy tašiek – berúc do úvahy ich použitie, formát a materiál, z ktorého sú vyrobené.

Použitie reklamných tašiek

Reklamné tašky sú užitočné takmer v každej firme. Ich zahrnutím do balíka firemných materiálov získate užitočný prvok podporujúci propagáciu firmy. Firemné tašky budú najlepším obalom pre darčeky, reklamných alebo školiacich materiálov. Sú tiež skvelé na balenie zabalených jedál, v lekárňach alebo v obchodoch. Sú nenahraditeľné na školeniach, veľtrhoch a rôznych podujatiach. Môžete do nich zabaliť darčeky, ceny alebo balík so vzorkami našich produktov. Éra plastových tašiek sa pomaly končí, postupne sú nahrádzané štýlovejšími a ekologickejšími náprotivkami z papiera. Na aké materiály by ste mali tlačiť firemné tašky?

Papierové tašky s potlačou

Sú elegantné, nadčasové a veľmi praktické. Okrem toho tlač na papierových taškách vyzerá naozaj pôsobivo a presne odráža farby značky. Fotografická kvalita tlače v kombinácii so zaujímavým dizajnom a hrubým papierom – vytvára skutočne prestížny vonkajší obal darčekov, firemných reklamných predmetov alebo produktov. Papierové tašky sa však líšia formátom, formou a podkladom.

 

Najobľúbenejšie darčekové tašky sú papierové tašky fóliované s potlačou. Vyznačujú sa vynikajúcou ostrosťou farieb a lesklou, efektívnou vrstvou vonkajšej fólie. Aby bol dizajn ešte lepší, môžete prispôsobiť farbu uší – bavlnených alebo z krúteného papiera. Tieto typy tašiek majú rôzne formáty – od malých tašiek na bižutériu až po tašky A4 a A5 – na dokumenty a reklamné materiály, ako aj veľké tašky na víno.

Reklamné tašky Kraft

Ďalším typom papierových tašiek sú tašky v štýle eko – teda také, ktoré sú potlačené na kraftovom podklade. Vyznačujú sa mierne asketickým, dizajnérskym vzhľadom, tuhosťou a matným povrchom. Papierové tašky kraft sú dostupné v prírodnej farbe (tzv. šedé pásiky), alebo v bielej verzii. Ak si vyberiete prírodnú farbu, oplatí sa zvážiť bielu potlač (vďaka nej budú farby intenzívnejšie).

Firemné tašky v ekologickom štýle sa používajú ako nákupné tašky – v obchodoch, obchodoch so zdravou výživou, ako aj v exkluzívnych lekárňach a módnych obchodoch s oblečením. Sú ekologické, štýlové a pripravené na mnoho nápadov a aplikácií.

 

Bavlnené reklamné tašky

Je to voľba pre tých, ktorí majú o niečo väčší rozpočet. Bavlnené tašky sú takmer dvakrát drahšie ako papierové, ale sú za to trvanlivejšie.  Vytlačením zaujímavého loga získate prírodné, mobilné reklamné médium. Bavlnené tašky vyhľadávajú a milujú zákazníci – na veľtrhoch alebo podujatiach sú práve k nim najväčšie rady. Sú najlepším úlovkom na rôznych kultúrnych podujatiach, koncertoch alebo zaujímavých konferenciách.

Zaujímavou a mimoriadne odolnou alternatívou k bavlneným taškám sú reklamné tašky vyrobené zo sieťoviny (mesh). Majú mimoriadne trvalú potlač, sú vodotesné a nenahraditeľné – na pláži, v telocvični alebo na ceste do neznáma.

Katalógy

Zošívané katalógy zaručujú zvýšený záujem o ponuku firmy

Zošívaný katalóg je jednou z najobľúbenejších foriem reklamy, pretože je univerzálnym produktom a tiež poskytuje vynikajúcu kvalitu tlače za primeranú cenu. Šité katalógy sú vyrobené z papiera, ktorý je zošitý kovovými sponkami alebo eurosponkami. Môžu byť vybavené zaujímavým obalom propagujúcim firmu, ktorý je vyrobená z odolného materiálu, alebo potiahnuté matnou alebo lesklou fóliou. Vďaka širokému výberu je možné ľahko prispôsobiť akýkoľvek formát tlače individuálnym potrebám a požiadavkám danej firmy.

ČO JE TO ZOŠÍVANÝ KATALÓG A AKÉ FORMÁTY SÚ K DISPOZÍCII?

Šitý katalóg má mnoho aplikácií, pretože je ľahké ho prispôsobiť ľubovoľnému tlačovému formátu (A4, A5, A6 alebo DL). Okrem tradičného reklamného katalógu môže mať podobu brožúry alebo zošitu. Vďaka nim môžete profesionálne prezentovať firmu, služby alebo produkty. Sú k dispozícii aj vo verzii s viacerými stránkami, takže do nich môžete umiestniť veľké množstvo textu a grafiky, čo vám umožní rýchlo a ľahko propagovať firmu. Každý katalóg by mal obsahovať názov s uvedením obsahu, titulkov, odrážok a kontaktných údajov.

 

K dispozícii sú katalógy zošívané očkami alebo plochými svorkami. Môžu byť vo formáte DL, A6-A4, B5 alebo v ľubovoľnom formáte, ktorý si vyberie zákazník. Na tlač sa používa klasický, dekoratívny alebo kriedový papier. Počet stránok závisí od individuálnych potrieb zákazníkov. V súčasnosti môžete tiež využiť ďalšie možnosti, ako je fólia, zahýbanie, zaoblenie rohov alebo selektívne lakovanie.

ZOŠÍVANÉ KATALÓGY – OPLATÍ SA DO NICH INVESTOVAŤ?

Zošívané katalógy sú skvelým spôsobom na zlepšenie estetiky každého produktu alebo ponúkaných služieb. Sú jedným z najúčinnejších prvkov propagačnej stratégie. Zákazníkov s väčšou pravdepodobnosťou osloví niečo, čo je vytlačené na peknom papieri obohatenom o cenný obsah a krásnu grafiku. Prostredníctvom šitých katalógoch je možné zdôrazniť profesionalitu firmy a vytvoriť jej pozitívny imidž.

Online tlačiareň

Lepiaca páska s vašou potlačou – oplatí sa?

Páči sa nám, keď niečo zdôrazňuje našu identitu. Z psychologického hľadiska nám to dáva pocit komfortu a prestíže. Výrobcovia rôznych odvetví si čoraz častejšie značia aj tie najmenšie produkty svojim názvom. Každá dobrá online tlačiareň, stacionárna alebo ofsetová tlačiareň ponúka stále viac a viac zaujímavých foriem propagácie prostredníctvom tlače. Jedným z takýchto nápadov je tlač špeciálnych nápisov na lepiace pásky.

 

Prezentujte sa

Jednotlivé firmy používajú lepiace pásky neustále. Posielanie balíkov, balenie dokumentov, zapečatenie citlivých miest. Iste, môžete to urobiť staromódnymi metódami pomocou priehľadnej alebo čiernej izolačnej pásky. Ak však ide o tovar, ktorý vychádza z našej firmy do sveta, oplatí sa zabezpečiť, aby bol pekný, elegantný a predovšetkým reprezentatívny. To zdôrazňuje vysokú profesionalitu našej značky. Nezabudnite, že podrobnosti sú veľmi dôležité pri budovaní silnej reputácie na trhu.

Propagujte sa s nápadom

Firmy často investujú veľa peňazí do reklamy svojich produktov. Avšak pri záplave informácií a všadeprítomnej reklamy sú to často vyhodené peniaze. Šikovní a inteligentní obchodníci však nájdu spôsoby, ako trafiť dve muchy jednou ranou. Ušetriť peniaze a dobre sa propagovať, je užitočné umenie. Jednou z takýchto metód je investícia do lepiacej pásky s vlastným logom. Znie to triviálne, ale dokáže veľa. Takýto malý darček môže byť bezplatne rozdávaný počas rôznych podujatí alebo balený do balíkov odosielaných z firmy. Náš názov a logo utkvia v podvedomí ľudí. Neskôr si potenciálny zákazník, v štádiu výberu spotrebiteľa, už spojí naše meno a logo, čo môže byť rozhodujúce pri konečnom rozhodnutí. Takáto reklama je pre zákazníka príliš jemná na to, aby pociťoval tlak a nutkanie, a naopak môže byť veľmi užitočná a presvedčí ho k nákupu u nás.

Pretože je dôležité vnútro

Kamarátka vám na narodeniny nakreslila váš portrét, možno radi vešiate fotografie dôležitých okamihov zo svojho života na stenu, alebo je vašou vášňou tlač a lepenie filmových plagátov v izbe. Nie je to nič divné. Musíte byť schopní správne ozdobiť svoju realitu. Avšak, aby ste nerobili diery v stenách klincami alebo pripináčikmi, rozhodnete sa pre lepiacu pásku. Tak prečo by sa mala líšiť od štýlu vašej izby? Zamyslite sa nad personalizovanou potlačou na páske, vďaka ktorej bude vaša miestnosť vynikať od ostatných. Nemusíte si vyberať klasickú, priehľadnú, krčiacu sa a málo estetickú pásku. Pokúste sa pekne preniesť to, čo sa nachádza vo vašej duši, vaše spomienky a koníčky si to zaslúžia.

Čas na výber?

Keď uvažujete o výbere pásky, premýšľajte o všetkých vyššie uvedených výhodách a aplikáciách, pre ktoré bude táto položka ideálna. Predstavte si, kde by ste mohli personalizované pásky stále používať a konajte. Buďte pred ostatnými a hrajte podľa svojich vlastných pravidiel – objednajte si produkty na stránke JustPrint.